Hakkımda

8/28/2021

Merhaba ben Betül Özbir. İlk Blog maceram 2009 yılında başladı, uzun yıllar yazdım, kimi zaman ara verdim, kimi zaman ilgi alanlarım değişti ama her defasında blogtan ve üretmekten hiç vazgeçmedim. En büyük tutkum olan dekorasyon ve boya ikilisini tek bir sayfada birleştirdim ve artık yılların tecrübelerini sizler ile paylaşma zamanı.. 

Ev dekorasyonunu ile ilgili bilgiler, ilham alabileceğiniz içerikler ve mobilya nasıl boyanır sorularınızın en detaylı cevaplarını bulabileceğiniz rehber tadında bir blog hazırladım sizlere, umuyorum bu blogtan bilgi yüklü ve üretmeye hevesli olarak çıkarsınız.. 

Mobilya Nasıl Boyanır? Sorusuna en detaylı en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz tek blog diyebilirim, zamanla daha fazla içerik hazırlayarak sizlere dekorasyon ve mobilya yenileme konusunda dekorbeti.com rehber olmaya devam edecek. 

Eğer sizlerde servet harcamadan mobilyalarınızı yenilemeyi isterseniz blog yazılarımdan ücretsiz faydalanarak evinizi yenileyebilirsiniz. 

Ya da tek başınıza cesaret edemiyor ve bu işi öğrenmek istiyorsanız Online Danışmanlık (ücretli) whatsapp hattından ulaşabilirsiniz. 

Online Danışmanlık WhatsApp 05439635345 

E- Posta : betiarts@gmail.com 


Her türlü fikir, öneri ve reklam teklifleri için iletişime geçebilirsiniz.

  • Sosyal medya kampanyaları
  • Marka iş birliği
  • Tanıtım makaleleri
  • Reklam iş birliği
  • Online danışmanlık
Size özel yayınlar sağlanması için iletişime geçebilirsiniz..


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.