Hakkımda

28.8.21

Merhaba ben Betül Özbir. İlk Blog maceram 2009 yılında başladı, uzun yıllar yazdım, kimi zaman ara verdim, kimi zaman ilgi alanlarım değişti ama her defasında blogtan ve üretmekten hiç vazgeçmedim. En büyük tutkum olan dekorasyon ve boya ikilisini tek bir sayfada birleştirdim ve artık yılların tecrübelerini sizler ile paylaşma zamanı.. 

Ev dekorasyonunu ile ilgili bilgiler, ilham alabileceğiniz içerikler ve mobilya nasıl boyanır sorularınızın en detaylı cevaplarını bulabileceğiniz rehber tadında bir blog hazırladım sizlere, umuyorum bu blogtan bilgi yüklü ve üretmeye hevesli olarak çıkarsınız.. 

Mobilya Nasıl Boyanır? Sorusuna en detaylı en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz tek blog diyebilirim, zamanla daha fazla içerik hazırlayarak sizlere dekorasyon ve mobilya yenileme konusunda dekorbeti.com rehber olmaya devam edecek. 

Eğer sizler de servet harcamadan mobilyalarınızı yenilemeyi isterseniz blog yazılarımdan ücretsiz faydalanarak evinizi yenileyebilirsiniz. 

Tek başınıza cesaret edemiyor ve bu işi öğrenmek istiyorsanız Online Danışmanlık  satın alabilir ya da yenilemek istediğiniz mobilya, banyo, mutfak projeleriniz için iletişime geçebilirsiniz. 


E- Posta : betiarts@gmail.com 


Her türlü fikir, proje ve reklam teklifleri için iletişime geçebilirsiniz.

  • Sosyal medya kampanyaları
  • Marka iş birliği
  • Tanıtım makaleleri
  • Reklam iş birliği
  • Online danışmanlık
Size özel yayınlar sağlanması için iletişime geçebilirsiniz..


Hiç yorum yok:

Düşünceleriniz benim için çok önemli, yorum bırakabilir ya da soru sorabilirsiniz.

Değerli yorumlarınız ve sorularınız onaydan geçtikten sonra yayınlanır ve yanıtlanır. Yorumun aşağıda görünmesi ve altına yanıtın girilmesi birkaç gün sürebilir, ara sıra kontrol ediniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.