Her Yeri Boyuyoruz! Online Danışmanlık Ücretsiz

 Mobilya Boyama - Banyo Boyama - Mutfak Boyama - Fayans Boyama - Tezgah Boyama

Kısaca her yeri uygun bütçe ile kendiniz boyayabilirsiniz. 

➖Daha önce boyama yapmamış olabilirsin!

➖Boyalar hakkında hiç bir bilgin olmayabilir!

➖Hangi boyayı seçmen gerekiyor bilmiyor olabilirsin!

➖Boya 'tutar mı', 'kalkar mı' diye endişelerin olabilir!

➖Nereden başlayacağını bilmiyor olabilirsin!

➖Bu işi en iyi bilen bir uzmandan destek almak isteyebilirsin!

➖En önemlisi cesaret edemiyor ya da korkuyor olabilirsin!

Bunların hepsini unutun!

Ben sizi çok iyi anlıyorum. Endişelisiniz çünkü hem emeğiniz hem paranız ziyan edilsin istemiyorsunuz.. 

Mobilya Boyama


Yıllardır bu sektörün içindeyim, bu zamana kadar boyaları kendi çocuklarım gibi o kadar iyi tanıdım ki, yeri geldi sevdim, yeri geldi kızdım.. Ben de sizler gibi en iyisini bulmaya çalıştım. 

Bu blog'da size doğru uygulama nasıl yapılır, profesyonel uygulama tekniklerimi ve kalitesini beğendiğim markalardan bahsediyorum. 

Sizlerin de bana güvendiğini çok iyi biliyorum, o halde artık kusursuz ve profesyonel ürünler ile benim danışmanlığım eşliğinde evlerinizi yenileyebilirsiniz 😌

Online Danışmanlık Ücretsiz 


Bu haberi çok bekliyordunuz biliyorum 😌 ama ben garanticiyim %100 emin olmadığım  ürünleri size tavsiye edemezdim, önemsediğim tek bir konu var, o da "danışanlarımı pişman etmemek" çünkü bu işe hem emek hem para harcayacaksınız, o halde "MUTLU SON" ile bitmeli ve size yıllarca sorun çıkarmamalı değil mi?

Benim ne kadar titiz ve detaycı olduğumu bilirsiniz, o yüzden benim çalışma şeklim alışık olduğunuz danışmanlıklardan farklı❗

Peki ben nasıl çalışıyorum❓Süreç nasıl ilerliyor ❓ Neler yapıyoruz ❓

👉 Öncelikle boyamak istediğiniz, mutfak, kapı, tezgah, tezgah arası, banyo, fayans ve tüm mobilya fotoğraflarınızı bana iletiyorsunuz, hatta mümkünse video çekip atabilirsiniz. Özellikle sorunlu yüzeyler varsa, çatlak, küf, pas vb gibi mutlaka belirtmelisiniz.

👉 Proje hakkında tasarım, modelleme, renk paleti gibi tüm detayları konuşuyoruz.

👉 Özellikle sorunlu yüzeyler varsa onları hallediyoruz, bunun için sadece tek bir markaya ürüne bağlı kalmadan problemi çözüyoruz. Örneğin banyoda küf durumu varsa bu sorunu endüstriyel ürünler ile çözdükten sonra boyamaya başlıyoruz ya da dökülmüş derz aralarınız varsa bunu onarmadan sizi boyamaya başlatmıyorum.

👉 Gerekli olan malzemele listesini çıkardıktan sonra vereceğim linkten alıyorsunuz. (Ben gereksiz ürün aldırmam, rölyef pahalı diye ahşap macunu aldıran biriyim🤓)

👉 Ürünler elinize ulaştıktan sonra mutlaka bana haber veriyorsunuz, bensiz başlamak yok:)

👉 Uygulama aşamasını ise, adım adım ilerleyerek yapıyoruz. Böylelikle her aşamada iletişim halinde olduğumuz için kusursuz ilerlemiş oluyoruz.

👉 Sonuç olarak, profesyonel ürünler ve profesyonel bir destek alarak, evinizi kusursuz ve hatasız yenilemiş oluyorsunuz.

👉 Görüşmeler WhatsApp (05439635345) üzerinden gerçekleşiyor. 


Hem boya temini hem de ücretsiz danışmanlık hizmeti için mesaj atabilirsiniz. 

Boyamak istediğiniz alanı ya da ürünlerin fotoğraflarını atın ve yüzeyin durumuna göre size doğru yönlendirme yapabileyim. 

Benim de sizden 2 ricam var ;

1 ➖ Verdiğim bilgi ve talimatlara uymanız.
2 ➖ Bütçe analizi yapmanız, boyaya ayıracak bütçeniz varsa danışmanlık başlatmanız. ( 2 gün boyunca tasarım renk fikir alışverişi yaptıktan sonra, boya almaktan vazgeçmek yok😌) 

Bu konuyu anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum, çünkü ben günde en az yirmi kişiyle görüşüyorum, çok yoğun bir programım var ve zamanı iyi yönetmen gerekiyor. Herkes ile yakından ilgileniyorum hiç bir detay altlansın istemiyorum. Dolayısıyla proje tasarım detaylarına girmeden boya fiyatları hakkında sizi bilgilendirme yapıyorum ki, bütçeniz uygunsa devam edelim. Değilse ilerleyen zamanlarda bütçenizi ayarlayıp tekrar gelebilirsiniz ❤️

Sorularınız ya da aklınıza takılan bir şey varsa yorumlara yazabilirsiniz.. 

Boya temini ve ücretsiz online danışmanlık için iletişime geçebilirsiniz. 

Tıklayınız👉 WhatsApp - 05439635345Hiç yorum yok:

Düşünceleriniz benim için çok önemli, yorum bırakabilir ya da soru sorabilirsiniz.

Değerli yorumlarınız ve sorularınız onaydan geçtikten sonra yayınlanır ve yanıtlanır. Yorumun aşağıda görünmesi ve altına yanıtın girilmesi birkaç gün sürebilir, ara sıra kontrol ediniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.